SRG0630-8R2-M
MFR.Part #
SRG0630-8R2-M
JLCPCB Part #
C53462990
Package
SMD,7.4x6.6mm
Description
5.5A 5A 61mΩ 8.2uH Molded Inductor ±20% SMD,7.4x6.6mm Power Inductors ROHS