SRG0630-2R2-M
MFR.Part #
SRG0630-2R2-M
JLCPCB Part #
C53462985
Package
SMD,7.4x6.6mm
Description
11.5A 14mΩ 2.2uH 9.5A Molded Inductor ±20% SMD,7.4x6.6mm Power Inductors ROHS