SRG0650-220-M
MFR.Part #
SRG0650-220-M
JLCPCB Part #
C53462999
Package
SMD,7.5x6.6mm
Description
103mΩ 22uH 3.5A 4.5A Molded Inductor ±20% SMD,7.5x6.6mm Power Inductors ROHS