JER625VC-104
Extended
Manufacturer
jieerrui
MFR.Part #
JER625VC-104
JLCPCB Part #
C52033400
Package
Plugin
Description
100kΩ 250mW 30V ±20% 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS