SRG0630-1R5-M
MFR.Part #
SRG0630-1R5-M
JLCPCB Part #
C53462984
Package
SMD,7.4x6.6mm
Description
1.5uH 12A 13mΩ 9A Molded Inductor ±20% SMD,7.4x6.6mm Power Inductors ROHS