SRG0630-330-M
MFR.Part #
SRG0630-330-M
JLCPCB Part #
C53462994
Package
SMD,7.4x6.6mm
Description
2.1A 2.2A 253mΩ 33uH Molded Inductor ±20% SMD,7.4x6.6mm Power Inductors ROHS