SRG0630-1R0-M
MFR.Part #
SRG0630-1R0-M
JLCPCB Part #
C53462983
Package
SMD,7.4x6.6mm
Description
13A 15A 1uH 7.4mΩ Molded Inductor ±20% SMD,7.4x6.6mm Power Inductors ROHS