PA25V820M8X15
Extended
Manufacturer
jieerrui
MFR.Part #
PA25V820M8X15
JLCPCB Part #
C48935376
Package
Plugin,D8xL15mm
Description
-55℃~+105℃ 15mm 16mΩ@100kHz 2000hrs@105℃ 25V 3.5mm 4.1A@100kHz 820uF 8mm Polymer ±20% Plugin,D8xL15mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS