SRG0630-4R7-M
MFR.Part #
SRG0630-4R7-M
JLCPCB Part #
C53462987
Package
SMD,7.4x6.6mm
Description
33mΩ 4.7uH 6A 9A Molded Inductor ±20% SMD,7.4x6.6mm Power Inductors ROHS