SRG0630-220-M
MFR.Part #
SRG0630-220-M
JLCPCB Part #
C53462993
Package
SMD,7.4x6.6mm
Description
145mΩ 22uH 3.2A 3A Molded Inductor ±20% SMD,7.4x6.6mm Power Inductors ROHS