CRGV2512F82K5
MFR.Part #
CRGV2512F82K5
JLCPCB Part #
C4041505
Description
-55℃~+125℃ 1W 82.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS