3430A3F6K2TE
MFR.Part #
3430A3F6K2TE
JLCPCB Part #
C6059226
Description
-55℃~+155℃ 3W 6.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS