CRGCQ2512F27K
MFR.Part #
CRGCQ2512F27K
JLCPCB Part #
C4129549
Description
-55℃~+155℃ 1W 27kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS