CRGH1206F9K53
MFR.Part #
CRGH1206F9K53
JLCPCB Part #
C2107900
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 9.53kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS