RU73X1E64R9LTDF
MFR.Part #
RU73X1E64R9LTDF
JLCPCB Part #
C4194977
Description
-55℃~+155℃ 63mW 64.9Ω Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS