CRGH2512F82K5
MFR.Part #
CRGH2512F82K5
JLCPCB Part #
C1707156
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 82.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS