CRGH1206J5K6
MFR.Part #
CRGH1206J5K6
JLCPCB Part #
C2103007
Description
-55℃~+155℃ 200V 5.6kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS