CRGV2512F84K5
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGV2512F84K5
JLCPCB Part #
C4318534
Package
2512
Description
-55℃~+125℃ 1W 84.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS