CRGV2512F825K
MFR.Part #
CRGV2512F825K
JLCPCB Part #
C3924171
Description
-55℃~+125℃ 1W 825kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS