RQ73C1J69K8BTDF
MFR.Part #
RQ73C1J69K8BTDF
JLCPCB Part #
C4234094
Description
-55℃~+155℃ 150mW 69.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS