CRGS0805J22R
MFR.Part #
CRGS0805J22R
JLCPCB Part #
C4130422
Description
-55℃~+155℃ 22Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS