RR03J5K6TB
MFR.Part #
RR03J5K6TB
JLCPCB Part #
C3509011
Description
-55℃~+235℃ 3W 5.6kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS