CPF0603B523KE
MFR.Part #
CPF0603B523KE
JLCPCB Part #
C4069497
Description
-55℃~+155℃ 523kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS