RN73C2A21R5BTG
MFR.Part #
RN73C2A21R5BTG
JLCPCB Part #
C3991336
Description
-55℃~+155℃ 100mW 21.5Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS