LR0204F11R
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
LR0204F11R
JLCPCB Part #
C1372536
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS