CRGS0805J12R
MFR.Part #
CRGS0805J12R
JLCPCB Part #
C4332812
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS