RC0805FR-07316KP
MFR.Part #
RC0805FR-07316KP
JLCPCB Part #
C6752096
Description
-55℃~+155℃ 125mW 316kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS