H420RBZA
MFR.Part #
H420RBZA
JLCPCB Part #
C1409147
Description
-55℃~+155℃ 20Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS