CPF0603F6R49C1
MFR.Part #
CPF0603F6R49C1
JLCPCB Part #
C3934774
Description
-55℃~+155℃ 6.49Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS