CRGS0805J27R
MFR.Part #
CRGS0805J27R
JLCPCB Part #
C3965306
Description
-55℃~+155℃ 27Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS