CRGCQ2010F8K2
MFR.Part #
CRGCQ2010F8K2
JLCPCB Part #
C2082488
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS