CRGCQ2010F1K2
MFR.Part #
CRGCQ2010F1K2
JLCPCB Part #
C4333229
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS