Y40652K94000Q0W
MFR.Part #
Y40652K94000Q0W
JLCPCB Part #
C3965029
Description
-55℃~+225℃ 2.94kΩ 800mW ±0.02% ±2.5ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount