CRGV0603F169K
MFR.Part #
CRGV0603F169K
JLCPCB Part #
C4080720
Description
-55℃~+125℃ 100mW 169kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS