CRGCQ2010F82K
MFR.Part #
CRGCQ2010F82K
JLCPCB Part #
C2082431
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 82kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS