CRGH2010J180R
MFR.Part #
CRGH2010J180R
JLCPCB Part #
C2134995
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS