450MXK330MEFCSN22X55
MFR.Part #
450MXK330MEFCSN22X55
JLCPCB Part #
C1665231
Package
Plugin,D22xL55mm
Description
-25℃~+105℃ 1.88A@120Hz 10mm 22mm 3000hrs@105℃ 330uF 450V 55mm ±20% 插件,D22xL55mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS