10ZLH3300MEFCT810X25
MFR.Part #
10ZLH3300MEFCT810X25
JLCPCB Part #
C1597555
Package
Plugin,D10xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10V 10mm 25mm 3300uF 5mm ±20% 插件,D10xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS