63MXC10000MEFC35X45
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
63MXC10000MEFC35X45
JLCPCB Part #
C1627221
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 10000uF 10mm 3000hrs@105℃ 35mm 4.48A@120Hz 45mm 63V ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors