400MXK330MEFCSN22X45
MFR.Part #
400MXK330MEFCSN22X45
JLCPCB Part #
C1586263
Package
Plugin,D22xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 1.77A@120Hz 10mm 22mm 3000hrs@105℃ 330uF 400V 45mm ±20% 插件,D22xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS