500MXH330MEFC30X50
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
500MXH330MEFC30X50
JLCPCB Part #
C1613581
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.534A@10kHz 2000hrs@105℃ 30mm 330uF 500V 50mm ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS