400MXG330MEFCSN22X55
MFR.Part #
400MXG330MEFCSN22X55
JLCPCB Part #
C1584931
Package
Plugin,D22xL55mm
Description
-25℃~+105℃ 1.82A@120Hz 10mm 22mm 3000hrs@105℃ 330uF 400V 55mm ±20% 插件,D22xL55mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS