25ZL1800MEFCGC16X20
MFR.Part #
25ZL1800MEFCGC16X20
JLCPCB Part #
C1597943
Package
Plugin,D16xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1.884A@120Hz 16mm 1800uF 18mΩ 20mm 25V 5000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件,D16xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS