250VXR390MEFCSN22X45
MFR.Part #
250VXR390MEFCSN22X45
JLCPCB Part #
C3722024
Package
Plugin,D22xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 1.3A@120Hz 10mm 22mm 250V 390uF 45mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D22xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS