400MXH390MEFCSN22X55
MFR.Part #
400MXH390MEFCSN22X55
JLCPCB Part #
C1583996
Package
Plugin,D22xL55mm
Description
-25℃~+105℃ 1.94A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 22mm 390uF 400V 55mm ±20% 插件,D22xL55mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS