400HXC270MEFCSN35X30
MFR.Part #
400HXC270MEFCSN35X30
JLCPCB Part #
C1610022
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.8A@10kHz 2000hrs@105℃ 270uF 30mm 35mm 400V ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS