35ZL1000MEFCG412.5X25
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
35ZL1000MEFCG412.5X25
JLCPCB Part #
C489107
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
1000uF 12.5mm 25mm 35V 5mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS