16ZL2200MEFCG412.5X25
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
16ZL2200MEFCG412.5X25
JLCPCB Part #
C1597534
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.939A@120Hz 12.5mm 16V 18mΩ 2200uF 25mm 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS