35ZL1500MEFCG412.5X35
MFR.Part #
35ZL1500MEFCG412.5X35
JLCPCB Part #
C1598401
Package
Plugin,D12.5xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 1500uF 15mΩ 2.04A@120Hz 35V 35mm 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D12.5xL35mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS