25ZL1000MEFCG412.5X20
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
25ZL1000MEFCG412.5X20
JLCPCB Part #
C1597275
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1.416A@120Hz 1000uF 12.5mm 20mm 21mΩ 25V 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS